Aktuality

Mimořádná úřední zpráva JmKFS ze dne 7.4.2020 • Veškeré mistrovské a pohárové amatérské soutěže se plošně na celém území ČR ukončují ke dni 8. dubna 2020.

Mimořádná úřední zpráva JmKFS ze dne 7.4.2020
Vážení funkcionáři, níže zasíláme rozhodnutí VV FAČR ze dne 7.4.2020:
• Veškeré mistrovské a pohárové amatérské soutěže se plošně na celém území ČR ukončují ke dni 8. dubna 2020.
Konečné pořadí zůstává podle stavu ke dni 8. dubna 2020.
• Kluby nepostupují a nesestupují vyjma případů stanovených Rozhodnutím. Pravidla pro doplňování soutěží se použijí v souladu se Soutěžním řádem.
• Jarní přestupní okno pro amatéry (1. ledna – 31. března) se prodlužuje do 31. května 2020.
• Pořádání nemistrovských soutěží a přátelských utkání je možné pouze v souladu s rozhodnutími orgánů státní správy. Na vysvětlenou pro kluby to znamená, že soutěže JmKFS ročníku 2019/2020 nebudou dohrány (slovo anulace se vynechává) a nikdo nepostupuje a nesestupuje. Podrobné informace k příštímu soutěžnímu ročníku dostanete ihned po zasedání VV JmKFS, které se koná mimořádně ve středu 8.4.2020


Nouzový stav

Vzhledem ke včerejšímu vyhlášenému nouzovému stavu jsou veškeré fotbalové soutěže přerušeny a je zakázáno pořádání jakýchkoliv sportovních akcí nad 30 osob.  Až do odvolání se tedy ruší všechna přátelská i mistrovská utkání či turnaje. Nouzový stav byl vyhlášen na 30 dní. Do konce příštího týdne (do 29.3.) se rovněž ruší veškeré tréninky všech našich týmů. O dalším vývoji a fungování klubu Vás budeme informovat. PN

na webových stránkách ČUS - https://www.cuscz.cz/novinky/mimoradna-bezpecnostni-opatreni-covid-19-nove.html naleznete aktuální informace k vyhlášeným krizovým opatřením ze strany Vlády ČR v souvislosti s výskytem onemocnění COVID-19 i s výkladovým stanoviskem k některým nejasnostem týkajících se sportovního prostředí.
 
 


Předpřípravka na turnaji v Bystrci

Naše fotbalová školička (Předpřípravka) sehrála v neděli 1.3.2020 v bystrcké sokolovně pod vedením Tomáše Jaruškausase v rámci zimní přípravy jeden z miniturnajů.Hodnocení PODZIM 2019-SR 2019/2020

Muži začali v krajské soutěži I.A třídy již šestou sezónu.Trenér Vladimír Kinský to neměl po letní přestávce vůbec jednoduché, protože  odešla nebo ukončila činnost více jak 80% mužstva. Tým byl doplněn hlavně o mladé hráče, kteří sbírají zkušenosti a jejich momentální kvalita a zkušenost pro tuto soutež bohužel ve většině případech neodpovídá. Vstup do souteže nebyl úplně špatný, ale pak následovala řada porážek, z kterých se již naše mužstvo během podzimu nevzpamatovalo. Měli jsme i světlejší okamžiky, ale po našich chybách nás vždy soupeř potrestal a naše brankové příležitosti bohužel zůstaly nevyužity. Mužstvo se po podzimu nachází na posledním 14.místě se 4 body,(1-1-11), 15:40. Střelecky se dařilo Ondrovi Pyšíkovi, který vstřeilil 5 branek.Naši Starší žáci 2005-2006 (i mladší žáci) si zahráli poprvé krajskou soutež, kdy jsme vytvořili sdružené družstvo s Dostou Bystrc. Vstup do podzimní části nebyl pro naše starší žáky do krajské soutěže vůbec jednoduchý. Na úvod sezony jsme měli velmi těžký los, kdy jsme se postupně utkávali s nejlepšími mužstvy v soutěži (Start, Medlánky).
Od druhé poloviny podzimní části mělo naše mužstvo vzrůstající formu , kterou potvrdilo šňůrou několika vítězství v řadě. Kluci sehráli několik vydařených utkáních (Kahan, Znojmo, Boskovice a Bohunice). Ke konci sezony bylo na klucích vidět ,že jsou více sehraní a mají více natrénováno. Nakonec jsem se umístili těsně pod polovinou tabulky na 8.místě se 18 body,(6-0-7), 43:55, což lze považovat za úspěch.V zimním období se zúčastní Tišnovské zimní ligy na UT hrané v Boskovicích, Blansku a Tišnově.Mladší žáci ročníku 2007 si v krajské souteži vedou ještě lépe, jsou na 5.místě s 23 body,49:36.Kluci ročníku 2008, kteří přišli v loňském roce ze starší přípravky získavají zkušenosti na větším hřišti v městských soutežích společně na Dostě Bystrc.Starší přípravka (2009-2010) si pod vedením Přemka Severy se potýkala v městské soutěži ve sk. A s velmi  úzkým kádrem, mnohdy doplněn o kluky z mladší přípravky. Presto odehrála několik kvalitních utkáních a na klucích je vidět , že je fotbal baví.Mladší přípravka (2011-2012 si po roční pauze zahrála mistrovské utkání. Pro kluky to vůbec nebylo jednoduché, protože zejména v začátcích se hledali a ještě ke všemu byli zařazeni do skupiny “B” , která je pro kluky,co hrají MU prvním rokem velmi težká. Zápas od zápasu zde byl vidět pokrok a v posledním utkání se jim podařilo zvítězit. V mistrovských utkáních je vedl Michal Sedláček . Jinak se do trénování zapojili dva nový trenéři Michal Vlasák a Piotr Pasze.Fotbalovou školičku (2013 a mladší) vede svědomitě Tomáš Jarušauskas. Od jara bychom je chtěli přihlásit do soutěže.
PODĚKOVÁNÍ
Vám všem fotbalovým příznivcům a sponzorům bychom rádi poděkovali za projevenou přízeň a podporu našeho SK Žebětín.
Jmenovitě děkujeme panu Jiřímu Havelkovi a Markétě Janáčkové za nádherné fotky!
Díky také patří všem hráčům, od těch nejmenších až po ty nejstarší, všem trenérům
za odvedené výkony a reprezentaci SK Žebětín , ale i celé obce.
Poděkování také Olinovi Stodůlkovi a Liborovi Novotnému a panu Renčovi za údržbu hřiště a areálu.
Dnešní doba není vůbec jednoduchá, aby klub vůbec mohl fungovat, stojí to nemalé
úsilí (i finanční) a spousty volného času nás všech, dobrovolně a láskou k fotbalu a klubu.
I přesto kritiky může být dosti a do sytosti.


Muži "A" - poslední utkání podzimu v sobotu 02.11.19 již 10:30h (místo 14:00h).

Poslední utkání této sezony podzimu 2019 sehrají naši muži A proti předposlednímu týmu AFK Tišnov již v 10:30h (plánováno na 14h).


1 2 3 4 5 6 7 8 9
Vážený návštěvníku, tato stránka používá soubory cookies. Prohlížením tohoto webu souhlasíte s využíváním těchto souborů.