Aktuality

Hodnocení PODZIM 2019-SR 2019/2020

Muži začali v krajské soutěži I.A třídy již šestou sezónu.Trenér Vladimír Kinský to neměl po letní přestávce vůbec jednoduché, protože  odešla nebo ukončila činnost více jak 80% mužstva. Tým byl doplněn hlavně o mladé hráče, kteří sbírají zkušenosti a jejich momentální kvalita a zkušenost pro tuto soutež bohužel ve většině případech neodpovídá. Vstup do souteže nebyl úplně špatný, ale pak následovala řada porážek, z kterých se již naše mužstvo během podzimu nevzpamatovalo. Měli jsme i světlejší okamžiky, ale po našich chybách nás vždy soupeř potrestal a naše brankové příležitosti bohužel zůstaly nevyužity. Mužstvo se po podzimu nachází na posledním 14.místě se 4 body,(1-1-11), 15:40. Střelecky se dařilo Ondrovi Pyšíkovi, který vstřeilil 5 branek.Naši Starší žáci 2005-2006 (i mladší žáci) si zahráli poprvé krajskou soutež, kdy jsme vytvořili sdružené družstvo s Dostou Bystrc. Vstup do podzimní části nebyl pro naše starší žáky do krajské soutěže vůbec jednoduchý. Na úvod sezony jsme měli velmi těžký los, kdy jsme se postupně utkávali s nejlepšími mužstvy v soutěži (Start, Medlánky).
Od druhé poloviny podzimní části mělo naše mužstvo vzrůstající formu , kterou potvrdilo šňůrou několika vítězství v řadě. Kluci sehráli několik vydařených utkáních (Kahan, Znojmo, Boskovice a Bohunice). Ke konci sezony bylo na klucích vidět ,že jsou více sehraní a mají více natrénováno. Nakonec jsem se umístili těsně pod polovinou tabulky na 8.místě se 18 body,(6-0-7), 43:55, což lze považovat za úspěch.V zimním období se zúčastní Tišnovské zimní ligy na UT hrané v Boskovicích, Blansku a Tišnově.Mladší žáci ročníku 2007 si v krajské souteži vedou ještě lépe, jsou na 5.místě s 23 body,49:36.Kluci ročníku 2008, kteří přišli v loňském roce ze starší přípravky získavají zkušenosti na větším hřišti v městských soutežích společně na Dostě Bystrc.Starší přípravka (2009-2010) si pod vedením Přemka Severy se potýkala v městské soutěži ve sk. A s velmi  úzkým kádrem, mnohdy doplněn o kluky z mladší přípravky. Presto odehrála několik kvalitních utkáních a na klucích je vidět , že je fotbal baví.Mladší přípravka (2011-2012 si po roční pauze zahrála mistrovské utkání. Pro kluky to vůbec nebylo jednoduché, protože zejména v začátcích se hledali a ještě ke všemu byli zařazeni do skupiny “B” , která je pro kluky,co hrají MU prvním rokem velmi težká. Zápas od zápasu zde byl vidět pokrok a v posledním utkání se jim podařilo zvítězit. V mistrovských utkáních je vedl Michal Sedláček . Jinak se do trénování zapojili dva nový trenéři Michal Vlasák a Piotr Pasze.Fotbalovou školičku (2013 a mladší) vede svědomitě Tomáš Jarušauskas. Od jara bychom je chtěli přihlásit do soutěže.
PODĚKOVÁNÍ
Vám všem fotbalovým příznivcům a sponzorům bychom rádi poděkovali za projevenou přízeň a podporu našeho SK Žebětín.
Jmenovitě děkujeme panu Jiřímu Havelkovi a Markétě Janáčkové za nádherné fotky!
Díky také patří všem hráčům, od těch nejmenších až po ty nejstarší, všem trenérům
za odvedené výkony a reprezentaci SK Žebětín , ale i celé obce.
Poděkování také Olinovi Stodůlkovi a Liborovi Novotnému a panu Renčovi za údržbu hřiště a areálu.
Dnešní doba není vůbec jednoduchá, aby klub vůbec mohl fungovat, stojí to nemalé
úsilí (i finanční) a spousty volného času nás všech, dobrovolně a láskou k fotbalu a klubu.
I přesto kritiky může být dosti a do sytosti.


Muži "A" - poslední utkání podzimu v sobotu 02.11.19 již 10:30h (místo 14:00h).

Poslední utkání této sezony podzimu 2019 sehrají naši muži A proti předposlednímu týmu AFK Tišnov již v 10:30h (plánováno na 14h).


Mladší přípravka v posledním podzimním utkání bodovala

Mladší přípravka v posledním utkání doma bodovala a po bojovném výkonu "vydřela" vítěztsví 12:9 proti Lokomotivě BRNO.
 


Starší žáci se v něděli 29.9.19 zúčastnili benefičního turnaje Domčův sen pro Nadační fond dětské onkologie Krtek

Naši starší žáci podpořili benefiční turnaj Domčův sen pro Nadační fond dětské onkologie Krtek, který se konal v neděli 29.9.2019.

více webu www.vysledky.domcuvsen.cz .
Za Domčův sen a pořadatelský tým
www.domcuvsen.cz
Syn si přál uspořádat charitativní turnaj. Po jeho úmrtí jej v Brně-Ivanovicích organizuje jeho otec
Prostřednictvím fotbalového turnaje se v neděli v Brněnských Ivanovicích splní jeden dětský sen. Pro svého syna Dominika to udělá Robert Bárta. Ten je hlavní organizátor soutěže pro hráče do patnácti let, o jeho nápad ale nejde.
Pozvánku na turnaj přijala desítka moravských klubů včetně těch největších, jako jsou Zbrojovka Brno a Sigma Olomouc (ilustrační foto
„Turnaj se jmenuje Domčův sen. Je to sen mého syna, který před dvěma lety onkologicky onemocněl. Jeho snem bylo uspořádat fotbalový turnaj, kde si zahraje a kde zviditelní Nadační fond dětské onkologie Krtek, protože se stará o děti a o rodiče, pomáhá v každodenní strasti, kterou mají. Bohužel loni na podzim nemoci podlehl. Jako tatínek si myslím, že dětské sny se mají plnit,“ popisuje Radiožurnálu Robert Bárta.Jeho syn Dominik před onemocněním hrál fotbal za Svratku Brno. Dvanáctiletý chlapec přišel s nápadem na uspořádání charitativního turnaje při dlouhém pobytu v nemocnici.„Často se probudil se snem, že hraje fotbal na Svratce. Pak řekl: Až se uzdravím, uděláme fotbalový turnaj, kam pozveme další týmy. Pro něj byly důležité informace o dětské onkologii pro všechny děti,“ říká Bárta.Hlavním cílem fotbalového turnaje není jenom vybrat peníze na fungování Nadačního fondu dětské onkologie Krtek. Pořadatelé si přejí především zasáhnout samotné účastníky fotbalové soutěže pro žákovská družstva.„Děti budou poprvé ve svém životě přímo donátory a účastníky nějaké charitativní akce. To je z mého pohledu velmi důležitá edukativní záležitost. Vysvětlit dětem, že v životě není jen radost, což je ten sport, ale i starost, což je ta charitativní část toho turnaje,“ vysvětluje Bárta.Hledání fotbalových hvězdiček pokračuje i v září

Stejně jako v květnu se tradičně i v zářijovém měsíci uskuteční desítky náborových akcí po celé České republice. Díky nim budou mít tisíce dětí možnost poznat skutečnou radost z pohybu a také krásy sportu, především fotbalu. Fotbalová asociace České republiky proto opět volá: „Hledáme fotbalové hvězdičky“! 
Mladší přípravka - r.2011, 2012 – každé pondělí od 16:30  a čtvrtek od 17.00 na hřišti v Žebětíně.  
Fotbalová školička - r. 2013, 2014 a mladší - každé pondělí od 16:30 a čtvrtek od 17.00 na hřišti v Žebětíně.


1 2 3 4 5 6 7 8
Vážený návštěvníku, tato stránka používá soubory cookies. Prohlížením tohoto webu souhlasíte s využíváním těchto souborů.