Aktuality

Hodnocení SR 2019/2019

Muži začali v krajské soutěži I.A třídy již pátou sezónu. Novou sezónu začali pod novým trenérem Vladimírem Kinským. Kádr mužstva byl doplněn o více jak o polovinu mužstva. Od některých hráčů se čekalo více. Kvalitu potvrdili Fr.Svoboda a T.Hoda.
Na podzim nám chyběl klasický útočník, který by dokázal rozhodovat zápasy. Na jaře se vrátil Ivo Havelka a Tom Juříček, který naši hru dopředu oživili, ale zase jsme se potýkali s mizovou hrou dozadu. Mužstvo se umístilo na 9.místě (31 b., skore 49:61). Po konci sezony odchází řada hráčů, takže budeme mít co dělat , vytvořit de facto nové mužstvo.
Naši Starší žáci, kteří vytvořili združené družstvo s Bosonohama jednoznačně vyhráli MP města Brna a příští rok zahrají krajskou soutež, kde vytvoří žáci združené družstvo Žebětín/Bystrc. Mladší žáci se umístili na 4. místě. 
Starší přípravka pod vedením P. Severou stabilizovala kádr a kluky fotbal baví a to je v tomto případě nejdůležitější. Velká škoda je, že mladší přípravka se musela odhlástit ze soutěže, protože kluky nemá na mistrovských utkáních utkáních kdo vést. Naděje umírá poslední…třeba někdo z rodičů?? Stále chybí trenéři !! Přidávají se další nejmladší ročníky 2012/2013 jako „fotbalová školička“.


Žáci postupují do Krajské soutěže

Starší žáci jako sdružené družstvo Žebětín/Bosonohy vybojovali 1. místo v městském přeboru města Brna a příští rok si zahrají krajskou soutež. Pro SR 2019/2020 vytvoříme sdružené družstvo žáků Žebětín/Bystrc.

 


SK Žebětín hledá naléhavě trenéry MLÁDEŽE

 

pro mladší přípravku a mladší žáky. 

Nabízíme: 

- možnost sportovního růstu a zajištění trenérského vzdělání 

- Finanční ohodnocení 
Zájemci se mohou hlásit na tel. 606 722 641.
 


Starší a mladší žáci si zatrénovali s Lubošem Kaloudou


Na pondělím tréninku v pondělí 27.5.2019 bylo našim klkům ctí si zatrénovat s Lubošem Kaloudou.
 


U-19,17 v Žebětíně - FC Zbrojovka Brno - AC Sparta Praha

Termín utkání: neděle 26.5.2019
Místo utkání: Žebětín Pod Kopcem 12
Začátky utkání: U-19  -    12.00 h
                        U-17  -    14:15 h


1 2 3 4 5 6 7
Vážený návštěvníku, tato stránka používá soubory cookies. Prohlížením tohoto webu souhlasíte s využíváním těchto souborů.