Aktuality

Muži začali v krajské soutěži I.A třídy již pátou sezónu. Letní příprava začala pod novým trenérem Vladimírem Kinským. Kádr mužstva byl doplněn o více jak o polovinu mužstva. Od některých hráčů se čekalo více. Kvalitu potvrdili Fr.Svoboda a T.Hoda.Začátek sezóny nám nevyšel podle představ, hráči si během podzimní sezony na sebe zvykali. Sehráli jsme dobré utkání proti Kunštátu, Zbraslavi, Miroslavi , Příměticím a Rajhradicím, ale i méně povedené jako Novosedly, Zastávka, Slovan a Šlapanice. Chybí nám klasický útočník, který by dokázal rozhodovat zápasy, na každou branku se strašně moc nadřeme. Mužstvo se nachází momentálně na 9.místě se 14 body,(4-2-7), 21:27. Střelecky se dařilo zkušeným harcovníkům Pitimu Hejlkovi a Vencovi Čechurovi, kteří dali po 4 brankách. 

Naši Starší žáci, kteří vytvořili združené družstvo s Bosonohama vevodí na čele tabulky MP a snad si příští rok zahrají krajskou soutež. V zimním období se zúčastní Tišnovské zimní ligy na UT hrané v Boskovicích, Blansku a Tišnově. To stejné lze očekávat i u mladších mladších žáků, kteří jsou na tom podobně.Účast na zimní halové lize v Ivančicích.   

Starší přípravka pod vedením P. Severou stabilizovala kádr a kluky fotbal baví a to je v tomto případě nejdůležitější.Obrovská škoda je, že jsme během soutěže museli mladší přípravku (2010/2011) odhlásit ze souteže, protože (po odchodu J.Havla a J.Ovčačika do Zbrojovky) se nenašel bohužel nikdo, kdo by kluky vedl na mistrovských utkáních. Tak se snad během zimy a jara někdo najde, abychom mohli kluky dodatečně opět přihlášit. Naděje umírá poslední…třeba někdo z rodičů?? Stále chybí trenéři !! Přidávají se další nejmladší ročníky 2012/2013 jako „fotbalová školička“.

 

PODĚKOVÁNÍ

Posledním dnešním utkáním končí podzimní část SR 2018/2019. Vám všem fotbalovým příznivcům a sponzorům bychom rádi poděkovali za projevenou přízeň a podporu našeho SK Žebětín.Jmenovitě děkujeme panu Jiřímu Havelkovi a Markétě Janáčkové za nádherné fotky! Díky také patří všem hráčům, od těch nejmenších až po ty nejstarší, všem trenérům za odvedené výkony a reprezentaci SK Žebětín , ale i celé obce.Poděkování také Olinovi Stodůlkovi, Pavlovi Řezníkovi a Liborovi Novotnému za údržbu hřiště a areálu.Dnešní doba není vůbec jednoduchá, aby klub vůbec mohl fungovat, stojí to nemalé úsilí (i finanční) a spousty volného času nás všech, dobrovolně a láskou k fotbalu a klubu. I přesto kritiky může být dosti a do sytosti. Chceš li být jeden z nás..neváhej a přiď mezi nás. SKŽ!

Vážený návštěvníku, tato stránka používá soubory cookies. Prohlížením tohoto webu souhlasíte s využíváním těchto souborů.