Aktuality

Muži začali v krajské soutěži I.A třídy již pátou sezónu. Novou sezónu začali pod novým trenérem Vladimírem Kinským. Kádr mužstva byl doplněn o více jak o polovinu mužstva. Od některých hráčů se čekalo více. Kvalitu potvrdili Fr.Svoboda a T.Hoda.

Na podzim nám chyběl klasický útočník, který by dokázal rozhodovat zápasy. Na jaře se vrátil Ivo Havelka a Tom Juříček, který naši hru dopředu oživili, ale zase jsme se potýkali s mizovou hrou dozadu. Mužstvo se umístilo na 9.místě (31 b., skore 49:61). Po konci sezony odchází řada hráčů, takže budeme mít co dělat , vytvořit de facto nové mužstvo.

Naši Starší žáci, kteří vytvořili združené družstvo s Bosonohama jednoznačně vyhráli MP města Brna a příští rok zahrají krajskou soutež, kde vytvoří žáci združené družstvo Žebětín/Bystrc. Mladší žáci se umístili na 4. místě. 

Starší přípravka pod vedením P. Severou stabilizovala kádr a kluky fotbal baví a to je v tomto případě nejdůležitější. Velká škoda je, že mladší přípravka se musela odhlástit ze soutěže, protože kluky nemá na mistrovských utkáních utkáních kdo vést. Naděje umírá poslední…třeba někdo z rodičů?? Stále chybí trenéři !! Přidávají se další nejmladší ročníky 2012/2013 jako „fotbalová školička“.

Vážený návštěvníku, tato stránka používá soubory cookies. Prohlížením tohoto webu souhlasíte s využíváním těchto souborů.