Aktuality

Naš A-tým veze překvapivou výhru z Kuřimi

Naše mužstvo potvrdilo dobrou formu z minulého týdne a překvapivě v 19.kole veze další tři body z FC Kuřimi. Brzo jsme se ujali vedení a již v 8. min. jsme skorovali z pen., kterou bezpečně proměnil Paťa Veleba. Další branku přidal před přestávkou Vašek Čechura, který má velkou formu. Domácí korigovali začátkem 2. poločasu a dále se snažili o vyrovnání. Nakonec jsme vítězství uhájili. Škoda jen, že po 2ŽK byl v závěru vyloučen Vašek Čechura.
Velkou radost nám udělali i mladší žáci, kteří si upevnili vedení v tabulce a porazili v nádherném utkání druhé Kohoutovice.

Luboš Kalouda na tréninku s naší přípravkou

Čtvrteční trénink dne 12.4.18 si s klukama z našich přípravek zatrénoval pan Luboš Kalouda (bývalý hráč Zbrojovky Brno, CSKA Moskva, Sparty Praha, atd.). Po tréninku následovala diskuze a informace o chystaném projektu nejen s dětmi !!

Muži-Jmkfs - I.A třída sk."A" - 15. kolo plné překapení

Obě mužstva na špici tabulky okusila poprvé hořkost porážky.
Naše mužstvo překvapivě jednoznačně přehrálo Rajhradice 3:0 (0:0) a START prohrál v derby na půdě Slatiny 3:1 (0:0).

Hledáme správce našeho hřiště a areálu

Hledáme správce našeho hřiště a areálu /údržba hrací plochy/ SK Žebětín.
Nabízíme finanční ohodnocení. Zájemci se hlaste na MT. : 724 066 788 - p. Smejkal.

Mladší žáci úspěšně v ZHL V Tišnově

Naši mladší žáci se v zimním období zúčastnili zimní halové ligy v Tišnově a na závěr obsadili krásné 3. místo.
Umístění po 20 utkáních ZHL Tišnov (listopad-březen):
1.AFK Tišnov, 2. , FC Spartak Velká Bíteš, 3. SK Žebětín, 4. SFK Vrchovina, 5. FKM Kahan, 6. SK Pernštejn Nedvědice, 7. SK Bystřice nad P., 8. FK Blansko, 9. Žijeme Hrou, 10. AFK Tišnov "B", 11. Tratran Bohunice