Starší žáci

Aktuálně sezóna SR 2018/19
Sdružené mužstvo Žebětín/Bosonohy U15/U14 - ročníky 2004, 2005



Aktuální výsledky MP: https://souteze.fotbal.cz/turnaje/homepage/7bc67d09-a7a2-4dc6-9bbf-baeb8f1d54ac

11 sobota 6.4. 10:30 Starší žáci SK CHRLICE  4:2
12 neděle 14.4. 10:00 FC MEDLÁNKY B Starší žáci  4:1
13 pondělí 6.5. 17:00 LOKOMOTIVA Brno Starší žáci  0:6
14 sobota 27.4. 10:30 Starší žáci Bílovice n. Svitavou  13:0
15 Sobota 4.5. 10:45 BYSTRC-KNÍNIČKY Starší žáci  0:9
16 úterý 14.5. 17:00 Starší žáci SK Líšeň (dívky)  0:8
17 sobota 18.5. 12:30 Svratka BRNO C Starší žáci  3:5
18 sobota 25.5. 10:30 Starší žáci JUNDROV  
10 neděle 2.6. 10:00 Slatina/Slovan "B" Starší žáci  
1 čtvrtek 13.9. 17:00 Starší žáci Slatina/Slovan "B"  8:0
2 neděle 9.9. 16:00 Chrlice Starší žáci  1:3
3 sobota 15.9. 10:30 Starší žáci Medlánky "B"  5:2
4 Pondělí 17.9. 17:00 Starší žáci Lokomotiva Brno  4:1
5 úterý 25.9. 17:00 Bílovice n. Svitavou Starší žáci  8:0
6 sobota 6.10. 10:30 Starší žáci Bystrc Kníničky  7:1
7 neděle 14.10. 13:00 Líšeň (dívky) Starší žáci  0:4
8 sobota 20.10. 10:30 Starší žáci Svratka Brno "C"  4:0
9 sobota 27.10. 10:30 Jundrov Starší žáci  0:8

 
TRÉNINKY: PONDĚLÍ 16:30 - 18:00 - hřiště SK Žebětín, STŘEDA 16:30 - 18:00 - hřiště SK Žebětín, 
So, 15.06.2019 - MARACANA CUP - Veselí n. Moravou
 
MU - SO, 18.05.19-12:30 h , FC Svratka Brno C : SK BOŽE 3:5 (2:2)      
Nominace: Nečas- Holešovský, Bednář,Lysák, Janáček - Tejkal, Kudláček T, Došek,Čoupek,Měcháček-Zaplatil,Kudláček S
branky: Kudláček S 3, Zaplatil, Došek
 
MU - UT, 14.05.19-17:00 h , SK BOŽE : SK Líšeň-dívky 0:8 (0:4)     
Nominace: Nečas- Holešovský, Bednář,Lysák, Vyzibla - Tejkal, Rusín, Kudláček T, Kudláček S,-Zaplatil,Janáček
branky: Bednář 2, Zaplatil 2, Kudláček S. 2, Rusín, Janáček
 
MU - PO, 06.05.19-17:00 h , LOKOMOTIVA : SK BOŽE 0:6 (0:2)    
Sestava: Nečas- Holešovský, Bednář,Lysák, Vyzibla - Rusín, Kudláček T, Došek,Kudláček S,Měcháček-Zaplatil,Jarý
branky:  Došek 3, Rusín, Jarý, Měcháček  
 
MU - SO, 04.05.19-10:45h , Dosta Bystrc : SK BOŽE 0:9 (0:3)    
Sestava: Nečas(Rusín)- Holešovský, Bednář,Lysák, Vyzibla - Rusín, Kudláček T, Došek,Kudláček S,Měcháček-Zaplatil, Čoupek, Jarý
branky: Zaplatil 2, Došek 2, Kudláček S., Kudláček T., Rusín, Vyzibla, Nečas 
 
MU - SO, 27.04.19-10:00h , SK BOŽE : TJ Bílovice 13:0  
Sestava: Nečas(Janáček)- Holešovský, Bednář,Lysák, Rusín- Kudláček T, Došek,Kudláček S,Měcháček-Zaplatil, Čoupek, Jarý
branky: Zaplatil 5, Čoupek 3, Došek3, Kudláček S. 2,
 
MU - NE, 14.04.19-10:00h , FC Medlánky : SK BOŽE 4:1 (2:1) 
Sestava: Nečas- Holešovský, Bednář,Lysák, Vyzibla- Kudláček T, Došek,Kudláček S,Měcháček-Zaplatil, Rusín ,Čoupek,Janáček
branky: Čoupek 3, Došek,
 
MU - SO, 06.04.19-10:30h , SK BOŽE: SK Chrlice 4:2 (2:0) 
Sestava: Nečas- Holešovský, Bednář,Lysák, Vyzibla- Kudláček T, Došek,Kudláček S,Měcháček-Číž, Zaplatil, Jarý, Rusín /Čoupek,Janáček/
branky. Čoupek 2, Došek, Zaplatil
 
TZL - ÚT Tišnov, NE, 24.03.19-09-12h -7.místo
Velká Bíteš : SKŽ   3:2 (1:2), branky: Číž, Došek  
sestava: Nečas- Holešovský, Bednář,Lysák, Janáček, Vyzibla- Kudláček T, Došek,Kudláček-Číž, Zaplatil, Měcháček, Revilák
 
TZL - ÚT Tišnov, SO, 16.03.19-09-16h
Tišnov : SKŽ 4:0, l  
Rosice : SKŽ 1:1, branky: Kudláček T.  
Velká Bíteš : SKŽ 2:3, branky: Došek, Jarý  
sestava: Nečas- Holešovský, Bednář,Lysák, Janáček, Vyzibla- Kudláček T, Došek,Jarý- Kudláček S, Cvingraf
 
PU - SO 09.03.18-10:00h- TJ Start BRNO: Žebětín/Bosonohy 2:2 (1:0)      
sestava: Nečas-Holešovský,Lysák,Vyzibla-Měcháček, Čoupek, Janáček,Kudláček T.- Jarý,Zaplatil, Došek
branky: Čoupek, Rusín
 
TZL - ÚT Tišnov, 17.01.19-14 - 16h
SKŽ : Ivančice 2:1,  branky: Bednařík, Zaplatil  
Tišnov : SKŽ 3:2, branky: Čoupek 2     
sestava: Nečas- Holešovský, Bednář, Čoupek, Janáček, Vyzibla- Rusín, Kudláček T, Došek, - Zaplatil, Číž, Bednařík
 
TZL - ÚT Boskovice, 26.01.19-10 - 14h
SKŽ : Boskovice 1:3,  branka: Zaplatil  
SKŽ : FK Blansko 0:2,      
SKŽ : Slovan ROSICE 1:2, branka: Zaplatil  
sestava: Nečas- Bednář, Čoupek, Janáček- Kudláček T, Došek, Brůžek-Zaplatil, Kudláček S
 
TZL - ÚT Boskovice, 12.01.19-10 - 14h
SKŽ : Velká Bíteš 0:1,
SKŽ : FK Kunštát 4:0, branka: Zaplatil, Čoupek     
SKŽ : FC Boskovice 4:1, branka: Došek  
sestava: Nečas- Bednář, Čoupek, Lysák- Došek, Brůžek-Zaplatil, Číž
 
TZL - ÚT Blansko, 15.11.18-10 - 13h
SKŽ : Žďár n. Sázavou  2:0, branka: Číž, Zaplatil
SKŽ : FK Blansko 1:2, branka: Zaplatil     
SKŽ : FK Drnovice 3:1, branka: Číž , Čoupek 2  
sestava: Nečas- Sedlařík,Bednář, Čoupek,Vyzibla- Rusín, Lysák,Kudláček T., Jarý-Zaplatil, Čoupek, Číž
 
TZL - ÚT Boskovice, 17.11.18-10 - 13h
SKŽ : Boskovice 1:0, branka: Zaplatil
SKŽ : Ivančice 0:3     
SKŽ : Žijeme hrou 4:2, branka: Zaplatil, Čoupek, Janáček, Došek  
sestava: Nečas-Holešovský,Bednář, Čoupek,Vyzibla- Brůžek, Janáček, Lysák,Kudláček T.- Číž, Zaplatil, Kudláček S., Došek, Cvingraf
 
MU - SO 27.10.18-10:30h- SK Jundrov: Žebětín/Bosonohy 0:8 (0:6)      
sestava: Nečas-Holešovský,Bednář, Čoupek,Vyzibla-Měcháček,Brůžek, Janáček, Lysák,Kudláček T.- Číž, Zaplatil, Kudláček S., Došek, Cvingraf
branky: Čoupek 2, Došek 2, Zaplatil 2, Janáček, Kudlaček S.,
 
MU - SO 20.10.18-10:30h- Žebětín/Bosonohy : FC Svratka 4:0 (1:0)      
sestava: Nečas-Holešovský,Bednář, Čoupek,Vyzibla-Mecháček,Brůžek, Janáček, Lysák,Kudláček T.- Číž, Zaplatil, Kudláček S., Došek, Cvingraf
branky: Čoupek 2, Došek, Číž
 
MU - NE 14.10.18-13:00h- Líšeň (dívky) : Žebětín/Bosonohy 0:4 (0:3)     
sestava: Nečas-Holešovský,Bednář, Čoupek,Vyzibla-Měcháček,Brůžek, Janáček, Lysák,Kudláček T.- Číž, Zaplatil, Kudláček S.
branky: Čoupek 2, Zaplatil, Janáček 
 
MU - So 06.10.18-10:30h- Žebětín/Bosonohy : Dosta Bystrc 7:1 (2:0)    
sestava: Nečas-Bednář, Janáček, Čoupek,Zaplatil, Holešovský, Cvingraf, Měcháček, Brůžek, Číž,Kudláček S+T, Vyzibla, Rusín
branky: Zaplatil 2,Janáček 2, Čoupek 2, Číž   
 
MU - ÚT 25.09.18-17:00h- Bílovice - Žebětín/Bosonohy  8:0 (0:2)   
branky: Janáček 3, Došek 2, Číž 2, Kudláček S
sestava: Tůma-Nečas,Bednář, Janáček, Zaplatil, Došek, Měcháček, Rusín, Brůžek, Číž,Kudláček S+T, Rusín, Vyzibla
  
MU - PO 17.09.18-17:00h- Žebětín/Bosonohy : LOKOMOTIVA  4:1 (1:1)
branky: Zaplatil, Došek2, Lysák
sestava: Tůma-Nečas,Bednář, Janáček, Zaplatil, Došek, Lysák, Měcháček, Holešovský, Brůžek, Číž, Cvingraf, Kudláček S+T, Rusín, Vintr, Jarý
 
MU - SO 15.09.18-10:30h- Žebětín/Bosonohy : FC  Medlánky  "B"    5:2 (3:1)
branky: Janáček, Zaplatil, Brůžek 2, Jarý pen.
sestava: Tůma-Nečas,Bednář, Janáček, Zaplatil, Došek, Lysák, Měcháček, Holešovský, Brůžek,Cvingraf, Kudláček S+T, Rusín, Vintr, Jarý
 
MU - ČT 13.09.18-17:00h- Žebětín/Bosonohy : SK Slatina/Slovan "B"  8:0 (5:0)
branky: Zaplatil 2, Číž 2, Kudláček T. 2, Došek, Janáček
sestava: Nečas-Bednář, Janáček, Zaplatil, Došek, Lysák, Měcháček, Holešovský, Brůžek, Číž, Cvingraf, Kudláček S+T, Rusín, Vintr, Jarý
 
MU - Ne 09.09.18-16:00h-SK CHrlice : Žebětín/Bosonohy  1:3 (0:2)
branky: Vyzibla, Došek, Brůžek
Sestava: Nečas-Bednář, Janáček, Zaplatil, Došek, Čoupek, Lysák, Vyzibla, Měcháček, Holešovský, Brůžek, Číž, Cvingraf, Kudláček S+T
 
PU - St 13.06.18-17:15h-Žebětín/Bosonohy : TJ START Brno 2:2 (0:1)                                                                 
Branky: Zaplatil, Čoupek   
Sestava: Nečas-Bednář, Janáček, Zaplatil, Rusín, Jarý, Došek, Kudláček T.+S., Čoupek, Lysák, Vyzibla, Měcháček, Holešovský, Brůžek, Číž
 
Realizační tým
Trenér: Pavel Nečas, tel.: 606 722 641, pavel.necas@strabag.com
Vedoucí mužstva: Martin Kudláček, tel.: 603 322 187
Fotograf, mluvčí týmu: Markéta Janáčková


Trénink-léto od srpna 2018
SK Žebětín hřiště - 1.trénink srpen 2018 - pondělí 16.30–18.00 hod., středa 16.30–18.00 hod. dále dle domluvy

Členské příspěvky
1.500 Kč půlročně, září 2018 a únor 2019
Možnost úhrady v hotovosti nebo převodem na účet č.1342145319/0800, VS: rodné číslo, do poznámky rok narození a přijmení a jméno syna 

Sportovní prohlídka
Povinně všem rodičům pro ročník 2004/2005: sportovní prohlídka na Klinice tělovýchovy lekařství a rehabilitace FN u Svaté Anny, tel.: 543 182 997, e-mail: sekr.ktlr@fnusa.cz, www.fnusa.cz a nebo info zde:Lekarska prohlidka.doc (46592)

Fotogalerie
Foto Markéta Janáčková: skzebetin-pripravka.rajce.idnes.cz

Turnaje / PU / tréninky: tréninky na hřišti - pondělí a středa od 16:30 - 18:00 (r.2004, 2005).

Domácí cvičení: výběr cviků - doporučuji 3 cviky + protažení a dribling "nožičky" min. 20x
Posílování 2x týdně: kliky 3x10, "angličáky" 3x10, plank (prkno) 3x30s, dřepy 3x10 + protahování 5-10 min., skákáné přes švihaldo 3x30s
Každý den odpoledne po škole 10 minut posilování CORE :
PRKNO přímé na předloktí 3x výdrž 20 sekund
PRKNO boční na Pravé ruce 3x výdrž 20 sekund
PRKNO boční na Levé ruce 3x výdrž 20 sekund
MOST 3x výdrž 20 sekund
ZÁDA posilování (leh na břiše, zvednutá brada) 3x 20 kmitů

Před tréninkem 1-1,5hod svačina - pečivo, šunka, sýr, ovoce, nebo jogur, BeBe, musli tyčinka
V podzimním období: sebou termo, mikinu, šustku, suché věci na převlečení po tréninku, ručník, je možnost se osprchovat

Nominace na utkání: vždy po ST tréninku ! Pokud celý týden někdo netrénuje příp. se neomluví z tréninku bude v brán zřetel.

 
Vážený návštěvníku, tato stránka používá soubory cookies. Prohlížením tohoto webu souhlasíte s využíváním těchto souborů.